KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6754302

nr 675 4302

Blandteknik

monogramsignerad PMP, 16x25

Utrop:

100 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 januari 2011
kl 19:54:35